Slapukų naudojimas www.spaudera.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymą ir patirtį www.spaudera.lt internetinėje parduotuvėje, naudojame slapukus (angl. cookies).

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži failai, kuriuos siunčia ir Jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose Jūs lankotės. Slapukai išsaugomi Jūsų naršyklės failų kataloge. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, pagerintų Jūsų, kaip vartotojo, patirtį leisdamas „įsiminti“ Jus ir Jūsų individualius nustatymus, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Svetainėje naudojami slapukai

www.spaudera.lt naudoja būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus, tokius kaip filtravimo nustatymų ar prisijungimo prisiminimo, tiek ir analitinius slapukus. Iš analitinių slapukų www.spaudera.lt naudoja „Google Analytics“ įrašomus slapukus. Jie įrašomi naudojantis „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Minėti analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje jos naudojimosi metu. Tokiu būdu šią informaciją galime naudoti profiliavimo tikslais. Visa tai mums padeda tobulinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinant, kad naudotojai lengvai rastų tai, ko ieško. Slapukų gauta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine – standartinė vartotojų nustatymų informacija ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – bus perduota ir saugoma Googl www.spaudera.lt nenaudos ir jokiai trečiajai šaliai neleis naudoti statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Slapukų valdymas

Atkreipkite dėmesį, kad blokuodami kai kuriuos arba visus slapukus, galite netekti prieigos prie tam tikrų šios svetainės funkcijų, personalizuotų (asmeniniams poreikiams pritaikytų) nustatymų ir paslaugų, kurias Jūsų patogumui teikia www.spaudera.lt. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org, taip pat susipažinti su Valstybinės asmens duomenų inspekcijos rekomendacijomis http://ada.lt/images/cms/File/naujienu/slapuk_DS.pdf